August 2011

Questionnaire

31. august 2011 at 12:07 | Grin* |  Other
Ahoj,
dnes je poslední den prázdnin, to znamená, že zítra začíná nemilé období učení. Já doufám, že jste si prázdniny užili, jak nejvíce to šlo! Prázdniny jsou jen jednou za rok. Říkala jsem si, že by to chtělo nějaký jiný článek, než bývá normálně. A jako první věc mě napadl dotazník. Několik otázek pro vás, protože mě velice zajímají názory návštěvníků, kterých si moc vážím. Podzim se blíží, takže většina otázek jsou v "podzimním" nádechu. :)
Doufám, že dotazník vyplníte, moc ráda si vaše odpovědi přečtu!
1.) Jaký moment z celých prázdnin byl pro tebe ten nejlepší?
2.) Co tě nejvíce naštvalo při letošních prázdninách?
3.) Už máš vymyšleno, co si zítra(1.9.) vezmeš na sebe? Jestli ano, napiš, co. :)
4.) Jaký je tvůj názor na "zvonáče", které jsou opět v kurzu? Hot or Not?
5.) Jaká barva je pro tebe na podzim bezkonkurenčně ta nejlepší?
6.) Oversized jumpers, Hot or Not?
7.) Kde tě nejvíce zaujala podzimní kolekce(obchod)?
8.) Bunda nebo kabát, čemu dáváš přednost?
9.) Tvůj názor na nude líčení?
10.) Máš ráda takové dotazníky?
11.) Chceš, abych na něj odpověděla i já?

No, doufám, že jsem vás nezahltila moc velkým množstvím otázek:)
Už se moc těším na vaše odpovědi a přeji vám krásné prožití posledního dne prázdnin! Pokud se chystáte na novou školu, přeji vám, aby se přestup vydařil podle vašich představ a vy si tam našli spoustu super kamarádů! A měli štěstí na dobré učitele.

Cosmetic Campaigns Fall 2011

29. august 2011 at 13:59 | Grin* |  Fashion
Ahoj,
většina kosmetických značek už zveřejnila své kampaně pro podzim 2011. A myslím si, že by byla škoda, nepředstavit vám je. Celkem se podíváme na 9 značek. Máme toho před sebou hodně, takže začínáme!))
Dior
Dior se tuto sezónu nechal plně ovládnout modrou barvou a řekněme si upřímně na nechtech ta modrá vypadá dokonale! Dalším zásadním produktem jsou oční stíny v tmavě modré, stříbrné, hnědé a šedé. Tentokrát musím Dior velmi pochválit, protože ta kampaň se mi prostě líbí!Trench Coat

27. august 2011 at 11:48 | Grin* |  Fashion


Ahoj,
dnes se opět podíváme na další trend podzimu, Trenčkot. Trenčkot je jedna z věcí, která nikdy nepřestane být "IN". Je univerzální, chic, pohodlný a mohla bych pokračovat hodně dlouho. Tento kabát jako první vymyslel Thomas Burberry, zakladatel značky Burberry. Tento módní dům stále pokračuje ve výrobě těchto dříve vojenských kabátů, ale už to není jediný hráč na trhu. Levnější módní řetězce, jako je H&M, Zara a jiné už do své výroby tento jedinečný kabát zařadili. Trenčkot je v našich šatnících v podstatě nutností(neberte to,tak do slova). A pokud už svůj trenčkot vlastníte a nebo si ho plánujete v nejbližší době koupit, tak se můžete nechat inspirovat. :D

Burberry Body: Get The Free Sample

26. august 2011 at 19:13 | Grin* |  Tips
Ahoj,
hlásím se opravdu mimořádně. Protože vás o tom musím informovat. Módní dům Burberry vám nabízí možnost objednat si vzoreček nové vůně, která vyjde 1.září přímo k vám domů a zadarmo! Takže rychle na Facebook! Stačí dát LIKE na stránce Burberry a pak už jen objednat a váš vzoreček by měl přijít přímo k vám domů. Já už mám objednáno! A když budete na tom Facebooku nezapomeňte dát LIKE na Always-Fashion!
Takže neváhejte, dokud je možnost!
A teď už definitivně vám přeji hezký zbytek dne.

I'm Not Sure...

26. august 2011 at 17:21 | Grin* |  Other
Ahoj,
už si vlastně nejsem ničím jistá. Dříve mě blog bavil, naplňoval mě, ale dnes? Těď se chci omluvit slušným blogerkám, kterých je na blogu.cz opravdu hodně, ale blog.cz mě každým dnem stále nemile překvapuje. Už vlastně nevím, co si o něm má myslet. Ještě nedávno jsem měla z blogu velikou radost, více lidí získalo o něm povědomí. A já s radostí psala články, nápadů jsem měla spousty. Před námi jsou už jen posledí dny prázdnin, za necelý týden začne škola a logicky bude na blog méně času než o prázdninách. Vážně nevím, co mám ještě napsat, ale jedno vím, mám krizi, která se asi jen tak nezlepší. Asi to bude v mé psychice, protože blog.cz(upřesním, lidé na blogu.cz), mě zklamaly už hodněkrát. Možná si pamatujete na článek, který jsem psala asi před měsícem, psala jsem o závisti, v ten den to byla pro mne poslední kapka, ale ještě jsem se držela a věřila jsem v to, že to bude lepší. Chvíli bylo, ale..
Nebudu vám lhát a řeknu vám to na rovinu, už mě to prostě nebaví, tak jako dřív. Povahově jsem nervák, takže pro mě není problém, jít do nastavení a kliknout na smazat blog. Jo, jsem toho schopná. Ale v druhé straně mozku(asi té rozumnější), mi připadá škoda všechno zahodit. Občas mám pocit, vlastně jsem si tím jistá, že blog.cz je jedna velká soutěž, kdo bude mít více komentářů a největší návštěvnost. Jo, jasně i já jsem ráda, když mám větší návštěvnost, protože je to pro mě odměna za moji práci, protože napsat jeden jediný článek mi trvá sakra dlouho a místo času stráveného tady, bych mohla dělat úplně jiné věci. A jsme zase u toho, proč ten blog mám?
Už vás dále nebudu unavovat řečmi, které vás asi ani v podstatě nezajímají, že?
Omlouvám se, za trochu podivný článek, ale už vážně muselo být, ty dny jsem už jenom čekala, kdy ve mě ta bomba vybouchne. Takže se ještě jednou omlouvám, za velmi prapodivný článek.
A přeji vám hezký den.
P.S. Zítra asi napíšu normální článek, protože mě napadl docela dobrý nápad....

New In: Holiday Shopping

25. august 2011 at 8:21 | Grin* |  Other
Ahoj,
to, že jsem v úterý přiletěla z Řecka jste určitě nevěděli, což byl také záměr z celkem pochopitelných důvodů, ale teď, když už jsem doma, nevidím důvod vám o tom nic neříct. Dovolená byla opravdu skvělá, byli jsme na Rhodosu. Jelikož jsem byla v Řecku už tolikrát, tak mě v podstatě nic nepřekvapilo. Moře bylo perfektní, počasí samozřejmě také. Co víc si přát. Být na dovolené a nejít nakupovat by samozřejmě nešlo, takže jsme vyrazili do hlavního města Rhodosu asi 6x(měli jsme půjčené auto) a tam samozřejmě najdete obchody jako Zara, H&M a i jiné, které u nás nejsou. Docela jsem se na konci těšila domů, ale teď bych se tam hned vrátila. Následující fotky, předem upozorňuji, že jich je rekordně dost, jsou většinou úlovky z nákupů a pár randoms.
Enjoy!
Tílko byl dárek k Vogue a klobouk jsem koupila přímo tam, byl to neplánovaný kup, ale kdybych si ho nekoupila, moje hlava by to nesla špatně :D

School Outfits

24. august 2011 at 9:47 | Grin* |  Fashion
Ahoj,)
dnešní článek budu věnovat pro nás všechny nepříjemnému tématu- škole. No, o škole mluvit nebudu, ale mám pro vás několik příkladů školních outfitů. Všechny jsou v nádechu podzimních barev, ikdyž vypadá, že 1.září nebude moc velká "zima", tak určitě za shlédnutí stojí.
Here We Go!


1. School day
1.School Day2


Caries

22. august 2011 at 10:41 | Grin* |  Tips
Ahoj,
určitě to znáte, máte naplánovanou návštěvu u zubaře, ale bojíte se tam jít, protože se obáváte, že vám zubní lékař najde kaz. Je to hrozná představa. Brr. Ale, jestli máte zájem zlepšit svůj stav chrupu, tak není níc jednoduššího, než začít se starat o své zuby! Samozřejmě jsou případy, že k tomu má daná osoba dědičné sklony a to už je horší, ale vše se dá řešit.
Prvně by bylo třeba urovnat si, jak vlastně ten zubní kaz vzniká. Zubní kaz můžeme brát jako infekční onemocnění, za vznik kazu může hlavně zubní plak, který se usazuje na zuby, nejčastější místa, která má zubní plak rád jsou mezizubní prostory, krčky a rýhy na korunkách. Plak může způsobit i paradontózu. Pokud necháš zubní plak na svých zubech déle, tak se Ti v ústech začnou množit baktérie, a pak jsi už jen malý krůček od vzniku zubního kazu. Věděla jsi, že sliny jsou opravdu velcí pomocnícy, protože Ti pomáhají chránit Tvé zuby a to hlavně chemicky, omývají povrch skloviny.
Kvůli čemu vzniká zubní kaz? Tak samozřejmě vzniká hlavně, když se špatně staráš o své zuby, jíš hodně sladkého, piješ sladké a kyselé šťávy.

Inspiration: Autumn

20. august 2011 at 11:08 | Grin* |  Fashion
Ahoj,
rozhodla jsem se, že je na čase, dát sem trochu podzimní inspirace, léto se pomalu blíží ke konci a my začínáme přemýšlet o tom, co budeme nosit na podzim. Podzim bývá sychravý a deštivý. Upřímně toto roční období nenávidím! Ale bohužel ho nějak musíme přežít. A proč si ho nezpříjemnit skvělými outfity, že? A tady máte pár příkladů.
Enjoy!Hair Style

18. august 2011 at 9:41 | Grin* |  Fashion
Ahoj,))
vlasy jsou naše vizitka, tohle asi neslyšíte poprvé, že? Dnešní článek se nebude týkat péče o vlasy, ale podíváme se rovnou na samotný konec toho velkého "maratónu", na vytváření účesů. Mám pro vás ukázku opravdu krásných účesů.A Vy je můžete vyzkoušet třeba hned!


Ashley's Style

16. august 2011 at 10:39 | Grin* |  Celebrities' style
Ahoj,))
po delší době tu máme opět Celebrities' Style. Dnes se podíváme na styl Ashley Tisdale. Není to tak, že bych ji měla ráda, ale byla to první osoba, která mě napadla.) Její styl je trochu odlišný od Seleny. Selena sází na heslo" v jednoduchosti je krása". Ashley má někdy opravdu úžasné outfity a někdy se dokáže obléknout, no...velmi zajímavě.

Mistakes In Skin Care

14. august 2011 at 9:07 | Grin* |  Tips
Ahoj,
určitě to znáte, myslíte si, že děláte to nejlepší pro svoji pleť, ale možná se budeme divit, odborníci totiž zveřejnili největších chyby v péči o pleť.
1.) Krémy
Není dobré používat hutné krémy během dne, pokud si chceš udržet krásnou a vláčnou pleť i přes léto, stačí zvýšit svůj pitný režim. Krémy používej raději na noc.
2.) Sluneční paprsky
Je dobré občas vyjít na sluníčko, ale nemělo by se to přehánět. Mělo by to být jen zřídka. Slunce má plno důležitých látek, které se nám do těla dostávají, jako je třeba Vitamín D, ale dokáže být i nemilosrdné k naší kůži. Takže pokud máš v plánu strávit více času na sluníčku, použij opalováci krém s faktorem 15 a vyšším.
3.) Až moc péče..
Všeho s mírou, je hezké, že se chceš o svoji pleť starat,a tak ji dopřáváš několik krému najednou, ale to je ŠPATNĚ! Nemělo by se kombinovat více krémů najednou, zbytečně to snižuje účinnost krémů.
4.) Vymačkávání pupínků
Věřte nebo ne, ale ještě existují lidé, kteří si vymačkávají pupínky. Raději zkus nějaký učinný krém nebo mast přímo z lékárny.
5.) Nezdravé potraviny a pitný režim
Je dobré vyškrtnout ze svého jídelníčku sladké a tučné věci, nejen, že nepřidávají na kvalitě vlasů, tak i pleti nepřidávají na kráse. Zařaď do jídelníčku více zeleniny, ovoce a bílkovin. Nezapomínej ani na pitný režim, vypij alespoň 1,5-2 litry čisté vody nebo neslazeného čaje denně.

Shoes For Autumn

12. august 2011 at 7:15 | Grin* |  Fashion
Ahoj,
dnes vás opět postraším přicházejícím podzimem. Sice máme před sebou více než měsíc(podle kalendáře) léta, ale obchody jsou už plné podzimních a částečně i zimních věcí. Já jsem se tentokrát zaměřila na boty ze Zary, H&M a Topshop.
Pojďme se tedy podívat, co si pro nás připravili.
---------------
ZARA
V Zaře najdeš vždy krásné boty. Některé jsou cenově přijatelné, hlavně v TRF. Líbí se mi ty baleríny a ty první černé na levé straně.
H&M
I v H&M mají občas pěkné boty. :DAnswers

11. august 2011 at 10:54 | Grin* |  Other
Ahoj,
dnes mám pro vás odpovědi na vaše otázky. Moc vám za ně děkuji, moc si toho vážím. Ale, chtěla bych upozornit, že mám právo neodpovídat na osobní otázky. Snažila jsem se odpovědět skoro na všechny. Pokud se objevila jedna otázka vícekrát, odpověděla jsem na ní jednou.
Here We Go!
1.) Tak móda...mňa by tak zaujímalo, čo si myslíte o rôznych alternatívnych subkultúrach a ich móde, napríklad gothic či punk.
Nejsem zrovna příznivcem těchto stylů, ale jestli se vtom někdo cítí dobře a líbí se mu to, tak mu to určitě neberu. Každý jsme prostě jiný.
2.) Jakou práci by jsi chtěla jednou dělat?:)
Jo, tak to je docela těžká otázka. Ne, můj velký sen je vystudovat jednou práva, ale je pravda, že mě hrozně moc baví jazyky, takže být diplomatem by také nebylo špatné. :)
3.) Od kolika let bloguješ?
Tak to nevím přesně, ale bloguji asi 3 roky.
4.) Jak dlouho máš tenhle blog?
Teď v srpnu to bude půl roku.))
5.) V čem děláš designy?
Designy dělá N* a pokud vím, tak má Photoshop.
6.) Co si myslíš o smrti Amy Winehouse? :(
Když jsem to poprvé slyšela, nechtěla jsem tomu uvěřit. Měla úžasný talent. Mám dokonce i její CD Back To Black doma. Je to velká škoda. ://
7.) Nejoblíbenější značka kosmetiky?
Asi Clinique
8.) Nejoblíbenější barva?
To se v poslední době hodně mění, ale miluji tmavě modrou.))
9.) Nejoblíbenější blogerka?
Českých oblíbených blogerek mám více a cizí určitě Chiara a Kenza. Jo z ČR mám moc ráda myraspberrylife.

Two Easy Recipes

10. august 2011 at 9:49 | Grin* |  Tips
Ahoj,))
říkala jsem si, že bych mohla občas přidat nějaký ten recept. Přiznám se, že v kuchařském umění moc nevynikám:) Takže nečekejte nic složitého, jen jednoduché recepty:) Miluji italskou a středomořskou kuchyni. Hrozně ráda jím ryby, těstoviny, rýži, ale hlavně ty těstoviny, ty jím snad na všechny způsoby. Ale dost o mě a o tom, co jím ráda. Pojďme raději přejít k samotným receptům.
1.) TĚSTOVINY S PESTEM, POSYPANÉ PARMAZÁNEM
Moje opravdu srdcové jídlo. Je hrozně jednoduché a výborné. A jak se tedy připravuje?
Budeš potřebovat:
-těstoviny, je jedno jaké, někdo má rád špagety nebo penne
- bazalkové pesto(nebo pesto rosso, to koupíš normálně v každém obchodě s širším sortimentem)
- parmazán nebo sýr Grand Moravia
Postup:
Uvaříme klasickým způsobem těstoviny, poté do uvařených těstovin dáme tak 4 lžíce pesta(zaleží kolik porcí budete vařit).Promícháme. Ještě to na závěr posypeme parmazánem a je hotovo!
Někomu tam možná chybí česnek apod. Já to mám nejraději takto, bez zbytečných ingrediencí. Můžete si to individuálně upravit podle vás.

Ask Me

9. august 2011 at 9:35 | Grin* |  Other
Ahoj,))
dnes přináším článek s unikátní možností zeptat se mě na cokoliv. Přiznám se, že jsem se trochu nechala inspirovat u ostatních blogů. Zdálo se mi to jako zajímavý nápad, tak jsem si říkala, proč ne? Ptejte se na cokoliv, samozřejmě nepříjimám velmi osobní dotazy. Určitě to chápete.
Takže neváhejte a pište do komentářů vaše dotazy, pravděpodobně ve čtvrtek zveřejním odpovědi. Ale i zítra čekejte článek.))
Mějte se krásně a čekejte opravdu spoustu článků.

Trouble: Oily Hair

8. august 2011 at 9:34 | Grin* |  Tips
Ahoj,
problém mastných vlasů má většiná z nás, samozřejmě jsou mezi námi jednici, kteří mají prostě to štěstí, že se jim vlasy tolik nemastí. Já bych vám chtěla dnes více přiblížit problém mastných vlasů a poradit vám pár tipů.
Prvně se podíváme na trochu teorie. Chtěla upozornit, že mastné vlasy se začínají mastit už po 24 hodinách od doby, kdy jsme je umyli. Celé maštění hlavy závisí jen na vlasové pokožce, samozřejmě i další faktory jako příliš tučná strava, stres, časté "hrabání" do vlasů atd. mají negativní vliv na maštění vlasů.
Možná to znáte, babička vám říká, že vlasy se mají mýt jednou za týden, že se pak ještě více mastí. OMYL! Může se stát, že se vám pak na pokožce začnou množit nepříjemné bakterie. Vlasy si můžeš mýt klidně každý den, jestli na to máš čas a náladu, ale nejlepší je tak po 2-3 dnech. Samozřejmě pro každodenní mytí vlasů musíš také trochu vylepšit svojí péči, aby se ti zbytečně neničily.
Jak si mýt správně vlasy?HAir care
Žádný návod neexistuje, ale můžeš se řídit radami, které mohou zlepšit tvůj problém. Pokud jsi si koupila šampon určený pro mastné vlasy a myješ si vlasy každý den, je lepší používat šampon pro každodenní používání. Důvod je prostý, vysušují vlasy. Kondicionér je v dnešní době samozřejmost, ale dávej si pozor na množství, stačí ti asi tak množství jedné čajové lžičky. Používej ho pouze na konečky, protože z vlastních zkušeností mohu říct, že pokud si ho dáte někam jinam, než na konečky nedopadne to dobře.:D Dalé nezapomínej, že si kondicionér musíš pořádně smýt z vlasů, nejlépe vlažnou vodou, hlavně ne horkou! Pokud máš ráda masky na vlasy, tak ty jsou povoleny, ale maximálně jednou týdně. Tady se nedívej jen na cenu, ale i na kvalitu, takže se vyplatí připlatit si a koupit si masku pro profesionální použití někde v kadeřnictví. Nejlepší jsou značky Wella, Redken a Kerástase.
Dalším problémem může být sušení vlasů, pokud máš čas je nejlepší nechat vlasy volně proschnout. A pokud musíš použít fén, protože pospícháš do školy, použij pouze studený vzduch!

Envy

7. august 2011 at 13:09 | Grin* |  Other
Ahoj,
jak se dnes máte? Počasí je opravdu neskutečný. Ale to by se dalo přežít. Ale to, co jsem včera viděla na jednom blogu(nebudu ho jmenovat), tak mě docela zarazilo. Lidé, hlavně obyvatelé naší "úžasné" republiky mě nikdy nepřestanou překvapovat. Nevím, proč jsou u nás lidé tak závistiví, opravdu nevím. Nejhorší vlastnost je závist. Co si budeme povídat. Bohužel jsem se s touto vlastností setkala už tolikrát, že bych o tom mohla napsat i knihu. Jedna slečna jen ze závisti dokázala pro ti mě poštvat tolik lidí, kteří mě ani pomalu neznali. Když ta "milá" osoba konečně opustila mé blízké okolí ulevilo se mi. Ale samozřejmě přisly další a další. Ani vlastně nevím, proč vám to píšu. Tento blog je o módě a kráse a ne o mě. Ale věřte mi nebo ne, včera mě to, tak zarazilo a zamrzelo, že to potřebuji nějak ze sebe dostat. bohužel se musím smířit s tím, že blogový "svět" je plný nemilých překvapení. Sama si občas říkám, proč vlastně ten blog mám. Proč? reálnému životu se to nevyrovná, ale blog je už prostě součást mého života, ať chci nebo nechci.

Green Tea

6. august 2011 at 7:01 | Grin* |  Tips
Ahoj,)
dnes mám pro vás velmi zajímavé téma, zelený čaj. Každý ho známe, alespoň jednou jsme ho všichni pili, ale věděli jste, že je neobyčejně zdravý?
Zelený čaj nás dokáže psychicky a fizicky povzbudit, snižuje hladinu cholesterolu v těle a chrání zuby před kazem,než bych měla vypsat všechny prospěšné účinky zeleného čaje, byli bysme tu hodně dlouho. Slouží jako prevence před nádorovým onemocněním. Je velmi známý i při hubnutí, protože obsahuje látky, které podporují štěpení tuků. Pokud hubneme, měli bychom vypít 5-6 šálků denně.
Jak si správně připravit zelený čaj?
První pravidlo je, že by se neměl zálevat hned, jak se nám voda uvaří. Musíme počkat, dokud má voda tak 70-80 stupňů. A nezapoměňte, zelený čaj v žádném případě nesladíme!


Fashion&Beauty News 0.3

4. august 2011 at 8:39 | Grin* |  Fashion
Ahoj,))
jak si užíváte konečně pěkného počasí? Já v celku dobře.
Včera jsem si říkala, že by to chtělo opět nějaké Fashion&Beauty News. Doufám, že vás tyto články nenudí, pokud ano, pište do komentářů, co byste zlepšili, protože já už jsem vážně bezradná.:/ No, ale pojďme tedy k těm novinkám.


BCBG MAX AZRIA A NOVÝ PARFÉM
Tento parfém s nádechem lesních jahod a třešní bude v prodeji už tento měsíc. Samotný parfém zaujme hlavně flakonem, ikdyž já osobně si na tento typ flakonu nepotrpím. A co vy, líbí se vám tento design flakonu?
KAMPAŇ PRO PODZIM SONIA RYKIEL
Jako většina návrhářů zvolila Sonia do své kolekce různé halenky šaty. Její kolekci evidentně dominuje červená barva.
A jaká modelka měla tu čest stát se tváří této kampaně? Je to Constance Jablonski.
Možná vás zaujalo líčení, které je opravdu zajímavé,hlavně líčení očí je prostě dokonalé!
Thank you for your visit! always-fashion.blog.cz © 2011