June 2011

Tomorrow & Bye!

29. june 2011 at 14:08 | Grin* |  Other
Heya!
Závidím lidem, kteří mají už prázdniny:/ Dnes byl naštěstí poslední den ve škole, kdy jsme nedělali nic jiného, než se nudili, nudili... Poslední dny školního roku, jako byl ten dnešní bych zrušila. Prostě k ničemu. Zítra už konečně vysvědčení! Sice nevím, jestli se mám těšit na prázdniny, když ještě pořádně nevím,co budu dělat. Ale to brzy vymyslím. Jinak vaše pozitivní komentáře, abych nekončila, mě ujistily v tom, že zůstanu. Doufám, že mě myšlenky, abych skončila opustí!
1 day...)))
YEAH!))


FRIUT.. <3 Bez ovoce nemůžu existovat ani den! A v létě ho je 2x tolik!

Soo Happy!

26. june 2011 at 11:55 | Grin* |  Other
Hey!
Moc se omlouvám za menší aktivitu, ale na blog není čas, tentokrát za to nemůže škola, ale něco jiného:) Konečně jsem dostala můj vysněný iPhone4, nebyla jsem sama:)Takže je jasné, že mě teď zajímají trochu jiné věci. Jestli mám být teď upřímná,tak jsem byla na 80% rozhodnutá skončit s blogem. A to myslím opravdu vážně. Nakonec jsem si řekla, že tady zůstanu a uvidím. Myslela jsem si, že OPRAVDU SKONČÍM! Ale nevím, něco mě tu pořád drží:) Pořád nad tím přemýšlím a nemůžu se vlastně pořádně rozhodnout, skončit nebo zůstat?
Dnes vám přináším pouze pics iPhone:)
Foceno ještě starým mobilem, takže kvalita opět příšerná:/
FASHION APPS samozřejmě nesmí chybět:D

Autumn 2011

24. june 2011 at 13:01 | Grin* |  Fashion
Hey Guys!
Je to trochu zvláštní, když máme celé léto ještě před sebou, ale módní domy už připravují kolekce pro podzim 2011. Nové kolekce většinou přicházejí do obchodů po sezónních slevách, které jsou teď skoro všude. Jaké barvy, vzory se budou tento podzim nosit?

Kolekce pro podzim 2011 vyzařují elegancí, jednoduchostí. Velký vliv na to mají 70.léta, několik prvků 70. let se v kolekcích objeví jako jsou široké kalhoty, halenky a pohodlné úplety. Na podzim hledejte kožené doplňky. Celý look můžete doplnit bizarním kloboukem. Barvy budou teplé podzimní, jako je velbloudí, vínová, koňaková, barva dýně a hnědá. Materiály, které se pro kolekce nejvíce použily jsou Tweed, flanel, kůže, semiš, hedvábí atd.

Které kusy oblečení budou pro podzim klíčové? Klasický kabát, pončo, sukně ke kolenům a zajímavé úplety.
Doplňky, bez kterých se neobejdete jsou kožený pásek, kožená kabelka a boty, šátek a klobouk.

Několik módních domů už část svých kolekcí zveřejnilo.
H&M

Fashion&Beauty News 0.2

22. june 2011 at 11:58 | Grin* |  Fashion
Hi,
dnes jsem se konečně dokopala napsat Fashion&Beauty News pro měsíc červen. Je jich opravdu spousta, ale já přináším ty nejzajímavější:)

VERSACE FOR H&M
Je to tady! Snad všechny stránky o módě zaplavuje módní informace dne. Po návrhářích jako jsou Karl Lagerfeld, Lanvin, Jimmy Choo a Stella McCartney bude se švédskou společností spolupracovat kreativní ředitelka módního domu Versace, Donatella Versace. Cílem kolekce bude podívat se zpět na živé dědictví značky. Kolekce bude spojením kvalitních materiálů a cen H&M. Kolekci bude možné zakoupit od 17.listopadu v zhruba 300 pobočkách H&M po celém světě. Kromě toho navrhne Donatella Versace ješt jednu předjarní kolekci, která bude od 19.2. dostupná ve všech zemích, kde H&M provozuje on-line prodej. Sama Donatella se o kolekci vyjádřila: "Jsem nadšená, že mohu spolupracovat s H&M, je to velká přiležitost dostat se k širší veřejnosti."
"Versace je jedním z nejvýznamnějších značek v dnešní době, kolekce, kterou navrhla Donatella Versace je okouzlující a nádherná . " Říká Margareta van den Bosch, kreativní poradkyně H&M.
Kolekci budou dominovat šaty, které zapadají přímo do období, high heels, zajímavá bižuterie, barevné potisky a další zajímavé materiály. Zakoupit bude možné i pánské oblečení a dokonce budou k dostání bytové doplňek přímo od Versace.

Finally!

20. june 2011 at 15:06 | grin* |  Other
Hey!
Je tu opět nový design. Ani jsem nečekala, že bude tak brzy, ale jsem ráda:) Opět je od N* a je dokonalý. Moc děkuji!

Teto týden bude docela dobrý, už se moc neučíme:) Známky už nezměním ani bych nechtěla.Čekáme na něj s N* hoodně dlouho .. (je to delší historie). Musím uznat a je to asi i poznat z článku, že mám trochu lepší náladu, než minule,kdy byla opravdu mizerná. Proč bych měla být naštvaná, když jsem se konečně dočkala? Nedovolím, aby mi blog zkazil náladu. Stále doufám, že mě napadne něco zajímavého, o čem bych mohla psát. Tak doufejme, že to bude, co nejdříve:)
Dnes jsem si připravila něco, co není moc originální, uznávám, ale nic lepšího mě nenapadlo. Dotazník:) Vím, žádná sláva to není, ale budu MOC ráda, když ho vyplníte:)

1.) Kam nejraději jezdíš o prázdninách?(Myslím tím, jestli máš ráda tábory nebo dovolenou s rodiči etc.)
2.) Co si myslíš o neonových barvách, které patří k letošnímu létu?
3.) Kupuješ si pravidelně nějaký módní časopis? Jestli ano, tak napiš jaký:)
4.) Jedna vysněná věc,kterou by sis jednou chtěla koupit.
Už se těším na odpovědi:)
Mějte se krásně!

New design 0.3

19. june 2011 at 18:47 | N*

NEWW DESIGN IS FINALLY HERE!


Ahoj, přicházím k vám s novým designem :) Zvolila jsem jemné příjemné barvy, doufám, že se vá lííb!

xoxo N*


náhled designu

Random Photos 0.2

18. june 2011 at 9:21 | grin* |  Other
Hey!
Nebudu opakovat minulý článek, rozepisovat se dnes opravdu nechci, vše, co jsem potřebovala jsem napsala,takže přejdu rovnou k dnešnímu tématu:)
A to je.. Random Photos. Moc jich není. Takže tady jsou.
Chanel laky <3 Mě zaujaly hlavně svým designem, hlavně to víčko:)

Tyto boty od TH jsou naprosto dokonalý <3<3 Uvažuji, že možná začnu šetřit..

I Hope, Everything Is Gonna Be OK

16. june 2011 at 17:07 | grin* |  Other
Ahoj,
tak za 1. bych se chtěla omluvit za menší neaktivitu v posledních dnech. Důvodem je menší blogová "krize" , která je u mě normální, bylo to i dříve, ale ne tak výrazně, aby mě to ovlivnilo. Na minulém blogu jsem měla několik krizí, ale vždy jsem to nějak vydržela a za pár dní to bylo OK. Skončit se mi opravdu nechce, to by byla opravdu škoda asi by mě to dost mrzelo. Budu prostě pokračovat dál, budu doufat, že to překonám a dostanu se opět do nálady, kterou jsem měla na začátku. Další důvod jsou nulové nápady. Prostě NIC. Ty nudné články, které jsem v poslední době psala mě děsí. Většina blogů o módě se v posledních dnech přestěhovala na blogspot, připadá mi to trochu, jak epidemie. Já nic takového zatím neplánuji, protože je blogspot docela dost složitý a čas na nějaký zkoumání věcí není. Možná bych tam měla větší prostor psát o módě, to přiznávám. Ale tato varianta se zatím zamítá. Má nálada je na bodu mrazu. Budu doufat, že se vše zlepší, až začnou prázdniny a já budu v plné síle zpět se zajímavými články. Budu věřit, že sem budete chodit stále. Z mé strany můžete očekávat snahu o zlepšení, slibuji:)
Jinak dnes se ke mně dostalo nové číslo ELLE. Je velice letní a opět plné inspirací. Titulní strana mě trochu vyděsila, ale pak se mi začala docela líbit, alespoň to není pořád stejné. Bohužel žádné dárky, řekla bych, že v poslední době je to bída se vzorečkami a vším možným, co se normálně v ELLE objevovalo.

Fotografka ze mě asi nebude..
Co si myslíte o titulní straně červencového čísla?

Looks By Me

13. june 2011 at 14:17 | grin* |  Fashion

HEY GUYS!
jak se máte? Dnes začnu výjimečně celkem pozitivně, už jen několik dní,přesněji už jen do pátku se bude makat, a pak zasloužený klid. V pátek se uzavírají známky, sice ještě budeme chodit do školy, ale budeme se spíš flákat. Jak dlouho jsem na to čekala!

Abych pořád nemluvila jen o škole, mám tu looks z Polyvore. Ráda bych konečně připravila nějaký větší článek, ale času je stále málo. Looks byly asi jediné, co mě napadlo. Zatím jsou letní, pak možná udělám i podzimní.
Přeji Vám krásný zbytek dne a čekejte aktualizace.

Tento look se mi strašně líbí. Ty shorts jsou podle mě naprosto dokonalý+ kabelka CHANEL.

<3 Jumpsuits. Jsou pohodlný a praktičtější než šaty.

20 Days...And Holidays Are Here

10. june 2011 at 13:24 | grin* |  Other
Ahoj,
jak se máte? Už odpočítávám týdny, dny do konce školního roku. Nikdy mi to nepřipadalo tak dlouhé jako letos. Možná to bude tím, že už si přeji prázdniny od října, nevím... Jinak víkend bude doufám OK. Zítra pravděpodobně jedeme ke známým grilovat- vážně se "těším", tyhle akce nenávidím:/ Jenže tam musím jet. BOMBA! V pondělí nás čeká závěrečná prověrka z češtiny. Prý je tato písemka největší ze všech, takže na to se taky moc "těším". Dnes jsme psali matiku... Doufám, že to dopadne dobře. Aby toho nebylo málo, čeká mě arabština-poslední věc, na kterou mám v pátek náladu, jenže asi to nezměním. No, konec mé časté negativní nálady:) Několik týdnu ukládám ty nejlepší(dle mne)pics z weheartit.com :D Tak jsem se rozhodla, že Vám je sem dám)
Nejlepší... <3
Takovám pohodička..., tak ta bude asi až o prázdninách...

ONLY Summer 2011

7. june 2011 at 15:51 | grin* |  Fashion
Hey,
líbí se Vám styl ONLY? Mně ano a hodně. Styl ONLY je pohodlný, ale podle posledních trendů. Z Only mám několik věcí. Co si teda pro nás na letošní léto připravili?

Shopping In Dresden

5. june 2011 at 11:13 | grin* |  Fashion
Heya!
Včera to bylo vážně zajímavé! Jeli jsme opět nakupovat do Drážďan. Musím říct, že jsem spokojená. Mám celkem vše, co jsem potřebovala, ještě akorát musím dokoupit nějaká tílka, abych měla s čím nosit šortky. Zkoušela jsem v Zaře úžasnou letní košili! Byla vážně krásná, ale před zaplacením jsem si všimla, že tam byla vada materiálu:/ Docela mě to naštvalo. Tak doufám, že snad najdu někde jinde podobnou.
Koupila jsem si sandálky(ZARA) a bílé legíny(ZARA), top/šaty(VERO MODA) a konečně HODINKY(SWATCH).
Tady máte fotky:

I Love My Friends!

3. june 2011 at 13:14 | grin* |  Other

Ahoj,
dnes se mám vážně dobře, protože se uvidím s kamarádkou, kterou jsem neviděla skoro 3 měsíce, moc se těším. Jsem si jistá, že bude o čem si povídat. V poslední době mám tolik plánů na víkendy, že skoro nic nestíhám. S N* chceme zajít KONEČNĚ do kina na ty Piráty a poté si zajít do Starbucks, doufám, že to konečně vyjde:D Aby toho nebylo málo, zítra asi pojedeme nakupovat ven, potřebuji si koupit nějaké letní věci, je to vážně hrůza, zjišťuji, že toho mám nějak málo. Mám akorát jeden nový jumpsuit z H&M<3 Nutně potřebuji nějaké sandálky a tílka! Jak už jsem psala v minulém článku mám v plánu koupit si hodinky, řekla jsem si, že to nechám na situaci jak to vyplyne, možná si koupím Swatch a možná ne. Přiznám se, že opravdu nevím, po zkušenostech si už raději nic neplánuji.
A co Vy? Máte nějaké plány na víkend?

YUMMY! Hned bych si dala!

Sunglasses

2. june 2011 at 16:28 | grin* |  Fashion
Heya!
Jak se máte? Ta škola mě už vážně štve, poslední dobou je to hrůza:/Ale pojďmě k něčemu co nám alespoň trochu zvedne náladu:). Dnes bych se chtěla opět věnovat létu a věcem, bez kterých nemůže existovat váš letní outfit. Po plavkách a sandals dnes přináším sluneční brýle! A jaké typy jsou teda IN?
WAYFARER
Brýle Wayfarer. Líbí se mi na ostatních, ale já v nich vypadám jako..., ale určitě patří na první místo))
Zdroj: zara.com, ray-ban.com, topshop.com, stradivarius.com
STARS A BRÝLE WAYFARER
Taylor Swift a její červené Wayfarer
Thank you for your visit! always-fashion.blog.cz © 2011