Fashion in CZ

26. march 2011 at 10:04 | grin* |  OtherLook by N*

Četla jsem hodně názorů na módu v ČR. Je veřejně známo, že češkám chybí vlastní styl, kopírují styl druhých.Možná nedokážou vytvořit vlastní originální outfit, nemají tu představivost, jak to bude na konec vypadat. Bojí se názorů ostatních holek. Jenže řekněme si to upřímně, tady v ČR není možné sehnat dobré "kousky", které by byly stylové. My jezdíme nakupovat do Německa, protože sehnat tu to, co potřebujete je opravdu těžké. Když už něco stojí za to hned je to pryč. Lidi se na to slítnou, jako vosy a pak na Vás zbyde ten"odpad". Pak pouze dokupuji nějaké maličkosti. Pokud nejezdíte do zahraničí nakupovat, je tu ještě možnost nakupovat na internetu. Dají se tam koupit dobré věci a za nízké ceny, ale je to svým způsobem riziko. Nemůžete si to vyzkoušet a nikdy nemáte jistotu, jestli to k vám dorazí v pořádku.
A co móda ve světě? Měla jsem čest číst pár úžasných článků o módě v Americe, byly to články od lidí, kteří tam byli. Většina psali, že mladé Američanky nosí převážně shorts a jejich oblíbené Skinny, to vše doplní volným tričkem své oblíbené kapely. Já to moc hodnotit nemůžu, protože jsem v Americe ještě nebyla.
Takový Londýn, je "free" město. Mladé slečny z Londýna se nebojí barev, tvarů, střihů. Ale najdete tam určitě i druhou skupinu lidí, kteří nosí "klasiku", která určitě není špatná.
Celý článek chci schrnout, že vše,co jsem tu napsala je můj osobní názor, můžete sním souhlasit nebo nesouhlasit.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Karol&Lucy-SB Karol&Lucy-SB | Web | 26. march 2011 at 13:36 | React

Souhlasím s tebou. Hodně lidí,co znám, tak jim je jedno v čem chodí. Ale nemyslím si,že všichni v ČR nemají styl...to zase ne :D.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Thank you for your visit! always-fashion.blog.cz © 2011